<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

05.09.2011

Шефська допомога дітям

Підшефний Черкаського ПАТ «АЗОТ» Смілянський дитячий будинок-інтернат, вихованцями якого є діти з вадами здоров’я, на початку нового навчального року не залишився без уваги.

Від колективу хіміків Черкаського «Азоту» заступник з корпоративної соціальної відповідальності директора з персоналу О.О.Федоров передав у дарунок музичний центр та солодощі, побажавши дітям успішного навчання та змістовного дозвілля, а також закликав поважати і слухати своїх вихователів, для яких вони є рідними дітьми.

Окрім того, учасники музично-драматичної студії «Екстрім» Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ», якою керує Людмила Дивнич, порадували дітей концертно-розважальною програмою.


Возврат к списку