<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

18.08.2011

Шановні виробничники!

Щиро вітаємо вас із 20-ю річницею незалежності України. Це не просто день народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і відстоювали державність, а також день, коли варто думати про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією, творення якої – обов’язок кожного із нас.

День незалежності – це день, коли щорічно зустрічаються Минуле і Майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість, майбутнє – виховувати відповідальність за прийняті рішення. А тому нехай і надалі потужне джерело вашого виробничого таланту і натхнення примножують здобутки держави, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Нехай нова доба відкриє нові можливості і перспективи кожному із вас. Нехай це велике національне свято духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваші домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов. Міцного вам здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях. Нехай усі ваші добрі справи примножать славу рідної України!

Правління товариства.
Профспілковий комітет.


Возврат к списку