<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
ОпитуванняПублічне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із вітчизняних виробників мінеральних добрив, виробник капролактаму та іонообмінних смол, аміачної селітри з часткою 36% на внутрішньому ринку. Також підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні, частка якої складає 70% від обсягу національного ринку..

На ПАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

08.08.2011

Ремонти

Спеціалісти управління капітальних ремонтів працюють на виробничих майданчиках, здійснюючи поточні ремонти. Зокрема, в цеху М-5 йде заміна морально застарілого і фізично зношеного обладнання на сучасне з високими техніко-економічними характеристиками. Впровадження у виробництво «новинки» забезпечить економію природного газу і електроенергії. Продовжуються поточні ремонти в А-5, І-1, М-6, К-1. Тут виконуються різні роботи: очищення апаратів, їх ревізія і ремонт. Працюють спеціалісти УКР і на складах виробництв карбаміду та аміачної селітри, впроваджують організаційно-технічні заходи в цеху К-6. Та вже найближчими днями вони перейдуть в цех М-9, де на них чекає також планова робота. Відповідальним залишається для спеціалістів даного структурного підрозділу підключення в роботу компресора в цеху М-6, виконання якого заплановане не вересень.

– Тобто, йдеться про поточні ремонти, а якщо говорити про капітальні, то проведення їх у жовтні на виробництві капролактаму завершить цьогорічну програму капремонтів в цілому на підприємстві, – зазначив начальник УКР Володимир Григорович Бандура.


Возврат к списку