<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

04.08.2011

Курс на інновації

У публічному акціонерному товаристві «Азот» впроваджуються заходи щодо підвищення рівня пожежної безпеки об’єктів, забезпечення стабільної подачі питної води у виробничі цехи, зниження аварійності трубопроводів пожежо-господарської води. Про масштабність проекту, реалізація якого була розпочата ще у 2005 році (початок розробки проекту по оптимізації роботи мереж пожежогосподарського водопостачання на підприємстві) і триває дотепер, свідчить той факт, що після завершення визначених робіт із заміни пожежо-господарського трубопроводу, його протяжність становитиме 26 кілометрів. Тим не менше, на початок нинішнього року було відремонтовано 8,5 кілометрів водної магістралі. Інтенсивна робота, яка зараз триває на цій ділянці, свідчить про те, що до кінця 2011 року , буде замінено трубопроводу ще понад 1,5 кілометра.

*    *    *

Потужний інноваційний проект, який був запущений у 2007 році , а це реконструкція усіх градирень на водооборотних циклах, продовжується . За словами начальника цеху водопостачання і промислової каналізації Олександра Борисовича Сандецького, мова йде про завершення реконструкції градирень, кінцевий термін яких визначається 2011 роком, тобто, до кінця нинішнього року будуть завершені усі роботи. У період із 2007 по 2010 рік за рахунок впровадження інноваційних заходів було зекономлено електроенергії на суму 4,8 мільйона гривень. Після завершення даного етапу робіт ця цифра стане ще вагомішою. І це лише по одному структурному підрозділі – цеху водопостачання і промислової каналізації, який увійшов до переліку діючих в акціонерному товаристві об’єктів, охоплених програмою стабілізації роботи енергетичних цехів. Визначальним штрихом програми є підвищення рівня надійності та ефективності роботи як окремо взятих структурних підрозділів, так і підприємства в цілому.


Возврат к списку