<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

10.06.2011

У Європу крок за кроком

Цілу низку заходів, починаючи від імплементації нових стандартів з питань охорони праці і навколишнього середовища та закінчуючи впровадженням ресурсозберігаючих технологій на виробництві, включає у себе міжнародна програма «Responsible Care», яка десять років тому була розроблена групою світових лідерів і схвалена ООН. Її взяв на озброєння Союз хіміків України, куди входить наше акціонерне товариство, і з 2009 року співпрацює з нею. Український варіант програми здобув назву «Відповідальна турбота хімічної промисловості України». Неухильно дотримуватись її принципів уже задекларували шість підприємств. ВАТ «Азот» теж розробив свій план заходів із впровадження згаданої програми. І не тільки він. До аналогічних дій вдалися ще два підприємства – ВАТ «Одеський припортовий завод» та ЗАТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот».

Протягом 2010 року у Черкасах, Одесі та Сєверодонецьку були проведені відповідні семінари, які надали можливість лідерам хімічної промисловості опанувати сучасною практикою, накопиченою хімічними асоціаціями Європи і США. Четвертий підсумковий семінар відбувся наприкінці 2010 року у Києві. У ньому взяли участь представники Міжнародної ради хімічних асоціацій (ICCA) і Європейської ради підприємств хімічної промисловості (СEFIC).Проблемними питаннями з колегами поділилися заступник генерального директора ВАТ «Азот» з охорони праці Л.В.Зінченко та начальник відділу охорони навколишнього середовища З.В.Хорольська. Тоді ж директор програми «Responsible Care» пан Б.Тір запропонував трьом українським підприємствам взяти участь у щорічній Європейській конференції, присвяченій проблемним питанням «Відповідальна турбота хімічної промисловості України».

Проведення згаданої конференції не забарилося. 5-6 квітня 2011 року посланців з України приймав Брюссель. На поважному заході Черкаський ВАТ «Азот» презентував свої досягнення із впровадження передових методів управління промисловою безпекою, охороною праці та довкілля. Розташоване у самому серці України підприємство представляла заступник генерального директора Л.В.Зінченко. Зі своїм досвідом із впровадження міжнародних стандартів учасників конференції також ознайомили представники Одеського припортового заводу та ЗАТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот». Підходи українських підприємств до вирішення складних питань охорони праці і довкілля виявилися вельми цікавими для керівництва ICCA та CEFIC. Очікується, що вже у червні ц.р.

Союз хіміків України долучиться до світових лідерів та стане повноправним учасником програми «Responsible Care», що, в свою чергу, стане потужним сигналом для інвесторів, готових вкладати кошти в Україну.


Возврат к списку