<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

22.04.2011

Ділова зустріч

Нещодавно на Черкаському «Азоті» побував генеральний директор Міжнародної асоціації виробників мінеральних добрив (IFA – International Fertilizer Association) Люк Ман.

У рамках турне він відвідує підприємства хімічної галузі як Росії, так і України, знайомиться зі станом справ, щоб потім про це доповісти на конференції IFA, яка відбудеться наприкінці травня в Монреалі (Канада). Мета таких відвідин, насамперед, полягає в тому, щоб підвищити імідж українських виробників мінеральних добрив та розповісти про останні тенденції інтеграції в цій галузі в Україні.

Під час ділової зустрічі з Люком Маном генеральний директор ВАТ «Азот» В.Л.Скляров особливо наголосив на досягненнях підприємства на шляху постійної модернізації та покращення його функціонування, а також на позитивних сторонах і вигоді, яку отримає товариство від співробітництва зі спорідненими підприємствами. Потенціал виробничих і комерційних процесів у єдиній корпорації дозволить підприємству залучати більше коштів для подальшої модернізації і забезпечить стабільну роботу. Окрім того, це також дасть можливість серйозно підійти до вирішення важливих соціальних проектів, зокрема до оплати навчання у ВНЗ дітям виробничників з метою їх подальшої працездатності на «Азоті», до реконструкції об’єктів культурного і спортивного призначення тощо.

Люк Ман позитивно оцінив технічний стан підприємства, зауваживши про те, що тут впроваджено чимало заходів, які відсутні на заводах більш розвинутих країн.

(Для довідки: IFA – найбільша організація, яка об’єднує усіх світових виробників мінеральних добрив. Заснована у 1927 році).


Возврат к списку