<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

15.04.2011

Черкаський «Азот» відвідав Дмитро Фірташ

Д.В.Фірташ, О.С.Халін та В.Л.Скляров у цеху М-5.
Д.В.Фірташ, О.С.Халін та В.Л.Скляров у цеху М-5.
14 квітня Черкаський «Азот» відвідав новий акціонер Дмитро Фірташ. Перебуваючи на підприємстві, Дмитро Васильович побував на основному виробничому майданчику, зокрема у цехах аміаку А-5 та слабкої азотної кислоти М-5, ознайомився з роботою колективу та планами на перспективу. Далі в залі засідань управління товариства відбулася зустріч Дмитра Васильовича з головними спеціалістами та керівниками структурних підрозділів, під час якої він представив присутнім нового генерального директора Черкаського відкритого акціонерного товариства «Азот» – Склярова Віталія Леонідовича, а також у конструктивній розмові розповів про подальшу стратегію розвитку об’єднаних підприємств хімічної галузі.

– Підприємства хімічної промисловості, для яких основною сировиною є газ, прожили нелегкі в економічному плані 2009-й та 2010-й роки. Висока газова ціна вивела колективи з будь-якої конкурентної ситуації, – зазначив Д.В.Фірташ. – А тому постало нагальне питання: або продавати хімічні підприємства, або ж об’єднати їх в єдине ціле. Останнє рішення здалося більш раціональнішим, оскільки азотні підприємства на сьогодні, без перебільшення, є національним надбанням країни, і якщо ми їх втратимо, то втратимо і саму Україну.

За словами Дмитра Васильовича, в загальному підприємство справило на нього хороше враження. Технічний стан Черкаського «Азоту» значно кращий, ніж на інших споріднених заводах, але в інноваційному плані, питаннях реконструкції на цьому зупинятися не слід. Також високо оцінив кадровий потенціал та висловив думку щодо залучення молодих фахівців із числа дітей виробничників, вбачаючи у цьому непогану традицію зміни поколінь

Про те, що хімічна промисловість – серйозна опора для держави, наголосив і керівник холдингу OstChem Ukraine Олександр Сергійович Халін. Він детально ознайомився з програмою розвитку підприємства і вважає, що ключовими акцентами на перспективу мають бути модернізація виробництва, безпека та охорона праці, охорона навколишнього середовища, а також не менш серйозну увагу слід зосередити на соціальній політиці.
На завершення зустрічі учасники висловили сподівання на консолідовану працю, яка є основою ефективності будь-якої справи.


Возврат к списку