<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

07.02.2011

Діє виставка Сергія Притули

31 січня у Києві у музейному комплексі, зокрема у будинку-музеї Михайла Старицького, що по вулиці Саксаганського, 93, відкрилася виставка вишитих картин працівника відділення зв’язку Черкаського «Азоту» Сергія ПРИТУЛИ.

Вперше за існування благодійної організації «Президентський фонд Л.Кучми «Україна» організація виставки відбулася за телефоном. Для цього достатньо було переконливого листа шанувальниці творчості Сергія Притули Людмили Степанівни Напханюк та публікації у газеті «Азот».

Майже сорок картин Сергія Васильовича представлені на осуд глядачів. Вони різні за тематикою, але їх об’єднує висока майстерність, вдала передача кольору та досконала техніка виконання. Про це під час відкриття виставки зауважили представники творчого бомонду і для Сергія Притули це висока оцінка його надзвичайного захоплення.

Експозиція картин проходить у будинку-музеї Михайла Старицького. І це цілком закономірно. Адже Михайло Старицький і Сергій Притула – земляки, обоє родом із Чорнобаївщини. Старицький творив словесні пейзажі, образи, а Притула – картинні.


Возврат к списку