<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

13.01.2016

Колядували, щедрували, нову радість дарували на щастя та удачу

Різдво, Старий новий рік – найулюбленіші свята новорічно-різдвяного циклу. Адже в них сконцентровано стільки магічної сили, веселощів, щедрих подарунків і побажань, що, певно, не містить жодна інша українська традиція.

Хвиля веселих вертепів прокотилася містом у ці святкові новорічно-різдвяні дні. Докотилася вона і до Черкаського «Азоту». Різдвяні віншування та щедрівки для азотівців лунали у виступах учнів підшефної спеціалізованої школи №20 та колективу народного аматорського хору ветеранів праці товариства.У давнину кожна українська родина вважала за честь, що колядники їх не обминули і прийшли привітати з Різдвом, щедрували та посівали на здоров’я, добробут та удачу. Їхні співи і зараз є справжніми витворами мистецтва.

– Щиро дякую творчим колективам, які підбадьорили нас, проклавши дорогу у новий виробничий рік добрими побажаннями. Хай збудуться вони для кожного з нас, для всієї України, – сказав Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров, вручивши учасникам концертного дійства святкові подарунки.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку