<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

28.12.2015

Діти азотівців безкоштовно вивчатимуть англійську мову

У Центрі дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» організували англійський інтерактивний клуб «Simple English». До старту занять залишилися лічені дні.Підвищувати свій рівень володіння англійською мовою діти азотівців зможуть через призму нестандартних, але дієвих методів. Всі зустрічі, які проходитимуть у навчальній і водночас розважальній формі, модеруватиме досвідчений викладач – Анжела Пилипчата. Крім того, для подолання психологічного бар’єру у спілкуванні англійською, тренування комунікативних навичок та культурного збагачення запрошуватимуться іноземці.

– Ми хочемо подарувати дітям свободу спілкування англійською мовою, – розповідає директор ЦДТ Людмила Дивнич. – Не всі заняття проходитимуть в аудиторному форматі. Учні поглиблюватимуть знання, розширюватимуть свій світогляд під час прогулянок містом і різноманітних екскурсій. Вони братимуть участь у захоплюючих квестах, гратимуть в ігри, перевтілюватимуться у бізнесменів, журналістів, шеф-кухарів і навіть туристичних гідів.

Презентація і перше пробне заняття на базі Центру пройде 5 січня о 15:00. Жодних обмежень – вік, рівень володіння мовою – правилами клубу «Simple English» не передбачено. Дізнатися додаткову інформацію та зареєструватися можна за телефонами: 73-49-30, (097) 250-69-38.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку