<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

24.07.2015

ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM забезпечує працівників путівками для відпочинку та оздоровлення

На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (Group DF), триває період літнього оздоровлення працівників підприємства та їхніх дітей.

Турбота про працівників та їхні родини – один із пріоритетних напрямів політики ПАТ «АЗОТ». Кожного року керівництво товариства й холдингу спрямовує мільйони гривень на реалізацію соціальної програми на підприємстві.

– Цього року ми подбали про оздоровлення виробничників і їхніх родин у літній період, незважаючи на не зовсім сприятливу економічну ситуацію в країні. Працівники Черкаського «Азоту», як і торік, відпочивають у санаторії «Чайка», що в смт. Лазурне Херсонської області, – розповідає Василь Іванов, голова профкому ПАТ «АЗОТ». – На сьогодні ми вже спрямували понад 1 мільйон гривень для забезпечення путівками наших працівників. Вартість путівки на море складає 3250 гривень. Із них 1850 гривень профком сплачує за дорослого і 2000 гривень за дитину. До речі, перевезення відпочивальників теж взяло на себе підприємство, виділивши комфортабельний автобус із кондиціонером.

Сезон відпочинку для працівників підприємства розпочався у червні. Кожні 10 днів до Херсонської області відправляється нова група азотівців. Загалом на морі вже побували близько 360 осіб. У санаторії вони мали змогу не лише змістовно відпочити, а й оздоровитися, оскільки профільний напрямок цього закладу – неврологія, органи системи кровообігу, органи дихання та ендокринологія. Проводяться всі лікувальні процедури, фітотерапія, масажі, киснева та магнітно-лазерна терапії тощо.– Дуже добре, що корпуси санаторію розташовані поруч з морем. Лікувальний ефект кращий, оскільки постійно дихаєш насиченим морським повітрям. На території створено всі умови для комфортного відпочинку гостей – хороші кімнати, затишні вестибюлі та холи, оздоровчий центр, де за бажанням можна відвідувати різні лікувальні процедури. Для найменших відпочивальників є басейн і дитячий майданчик, – говорить Лариса Меркушова, інженер-технолог, яка нещодавно повернулася з відпочинку.

Крім того, підприємство уклало договір із санаторієм «Дніпро-Бескид», що в Трускавці. Одна путівка коштує 5400 гривень. Виробничник оплачує лише 25 відсотків, тобто 1350 гривень за 18 днів.

Торік Черкаський «Азот» на відпочинок та оздоровлення працівників спрямував близько 1,5 млн. грн. Протягом останніх кількох років у санаторіях України оздоровлено 494 виробничники та 632 дитини. В літній період на різних базах відпочили 3177 працівників та дітей.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку