<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

08.07.2015

Олександр Сандецький представляє ПАТ «АЗОТ» у виконкомі міської ради

Вперше за багато років до складу виконавчого комітету Черкаської міської ради увійшов і представник від Черкаського «Азоту» – начальник цеху водопостачання і промислової каналізації (ВПіПК) Олександр Сандецький. Персональний склад виконавчого комітету було затверджено рішенням сесії міськради в листопаді минулого року.

У нинішньому складі виконкому – 6 представників від влади (міський голова, його заступники за напрямками та секретар міської ради) і 9 представників від громадських організацій і трудових колективів міста. Крім «Азоту», до виконкому увійшли представники від Спілки ветеранів Афганістану, Координаційної ради сил Майдану, ВГО «Союз Чорнобиль України», ГО «Всеукраїнська екологічна ліга» та ін.– Виконком – це виконавчий орган місцевого самоврядування, головне завдання якого – забезпечувати реалізацію питань життєдіяльності міста, що стосуються затвердження бюджету на рік, затвердження річних фінансових планів комунальних підприємств, рішень щодо встановлення тарифів, щодо надання дозволів на будівництво, утворення комісій, нагородження громадян різними відзнаками та багато інших, – зазначив Олександр Сандецький.

Як член виконкому, Олександр Борисович брав активну участь в обговоренні й наданні пропозицій до формування бюджету розвитку міста на 2015 рік за такими важливими питаннями: поліпшення якості послуг з утримання житлових будинків, з вивезення та утилізації твердих побутових відходів, забезпечення якісного освітлення вулиць і прибудинкових територій, розвиток міського електротранспорту, ремонт доріг, впровадження енергозберігаючих технологій, покращення інфраструктури навчально-виховних та спортивно-оздоровчих закладів, спорткомплексів, закладів культури. Завдяки цьому для підшефної ПАТ «АЗОТ» школи №5, куратором якої є Олександр Сандецький, вдалося виділити з бюджету міста кошти на капітальні ремонти спортивної зали (700 тис. грн.), покрівлі над спортзалом і їдальнею (421 тис. грн.) та санвузла (187 тис. грн.).

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку