<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

22.06.2015

Завдяки депутатам-азотівцям вирішуються актуальні проблеми міста

До Програми соціально-економічного розвитку міста на 2015 рік депутатами Черкаської міської ради від ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM було внесено чимало пропозицій. Тільки за ініціативи начальника залізничного цеху Максима Скорика на реалізацію проектів на території округу №28, який охоплює частину мікрорайонів «Дніпровський» та «Калиновий», заплановано використати більше 1,4 млн. гривень.

– Торік від черкащан надійшло близько 45 різноманітних звернень, за якими була проведена робота і направлено депутатські запити у відповідні департаменти міської ради, – зазначає Максим Скорик. – Деякі з них лягли в основу тих пропозицій, що увійшли до Програми соціально-економічного розвитку міста. До кінця року по округу №28 ми плануємо виконати значний обсяг робіт. Левову частку виділених бюджетних коштів спрямуємо на облаштування житлових кварталів.Насамперед серед проектів, затверджених депутатським корпусом, – проведення капітальних ремонтів внутрішньоквартальних проїздів (650 тис. грн.), добудова спортивного майданчика за адресою вул. Петровського, 163 (202 тис. грн.), придбання фетальних моніторів для пологових будинків (60 тис. грн.). Понад півмільйона гривень буде спрямовано на виконання різноманітних ремонтних робіт у підшефній ПАТ «АЗОТ» загальноосвітній школі №22. Тут капітально відремонтують санвузли, замінять вікна й двері в спортивному залі, встановлять лічильник тепла з регулятором температури. Крім того, для учнів з особливими потребами, які навчаються в школі, облаштують пандус.

Раніше в ЗОШ №22, куратором якої є Максим Скорик, силами залізничного цеху, цеху М-6 та РБЦ було відремонтовано стелю в актовому залі та мультимедійному класі. Також оновлено інвентар для благоустрою території, замінено електрообладнання, сантехніку в їдальні. Спеціалісти ЦЗП замінили ізоляцію теплопункту, працівники цеху ВПіПК – почистили каналізацію. Неодноразово на території навчального закладу проходили суботники, зокрема силами цеху господарської діяльності виконувалася обрізка аварійних дерев та вивезення сміття.

Підтримує підприємство і талановитих учнів школи. Так, спонсорську допомогу для участі в Міжнародному фестивалі-конкурсі хорового та вокального мистецтва ім. Ф. І. Шаляпіна було надано Данилові Шаренку. Юний співак завоював тоді диплом лауреата І ступеня. Не проходять без уваги шефів і спортивні змагання, в яких беруть участь шкільні команди.


Відкриття кожного з майданчиків ставало святковою подією

Крім того, в мікрорайоні проведено роботи з благоустрою. Елементи дитячих майданчиків виробництва Черкаського «Азоту» та пісочниці встановлено за адресами: вул. Чехова, 82, 209 – 211, вул. Петровського, 185, вул. Гоголя, 532/73. Біля деяких будників було облаштовано місця для паркування автомобілів, по вулицях Петровського та Ільїна в межах округу виконано ямковий ремонт дорожнього покриття. Завдяки активній депутатській діяльності Максима Скорика вдалося протистояти закриттю поштового відділення №20 та вирішити багато інших питань.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку