<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

08.06.2015

Хіміки-волонтери надають посильну допомогу учасникам АТО

Працівники Черкаського «Азоту» регулярно надсилають гуманітарну допомогу українським військовим, які нині перебувають на Сході. Силами виробничників та ініціативної групи підприємства «Україна понад усе» станом на кінець травня зібрано вже 412 тис. грн., з яких протягом року на цільове використання було спрямовано більше 365 тис. грн.

У травні значну кількість коштів волонтери ПАТ «АЗОТ» використали для надання допомоги мобілізованим азотівцям. Так, для працівника цеху ВПіПК Анатолія Крицького вони придбали форму, тактичну сорочку «убокс», футболку, окуляри тактичні, наколінники, налокітники та берци. Схожий комплект отримав і Віталій Тищенко (ВГРЗ). Денису Волику (цех зв’язку) та Антону Фоменку (ВГРЗ) виробничники передали берці, а Михайлу Реві (К-6) – бінокль. Для Олега Андрущенка (цех М-9), окрім взуття, було закуплено ще й форму «Горка». Його колега Микола Ковтун отримав тактичні окуляри й рукавиці, а також набір різноманітних інструментів. Працівникові цеху М-6 Роману Наконечному волонтерська група придбала і передала комплект форми, білизну, кавер (спеціальний чохол) на каску та взуття з Gore-tex. Місяць тому на прохання Романа підприємство виділило 9 метрів конвеєрної стрічки для облаштування зенітної установки.Нещодавно до азотівців звернулися активісти із с. Степанки з проханням допомогти забезпечити необхідною амуніцією їхнього односельця. Волонтери підприємства Олексієві П. з позивним «Шумахер» купили форму, сорочку «убокс», тактичні окуляри, берци та рацію. В січні цього року чоловіка мобілізували до 93-ї механізованої бригади, яка дислокується нині в смт. Опитне – важливому населеному пункті поблизу Донецького аеропорту. Скромний боєць про успіхи в різних операціях не розповідає, однак, як зазначили його колеги, нещодавно «Шумахера» представили до державної нагороди.

Крім того, волонтерська група підприємства продовжує співпрацювати з громадськими організаціями, зокрема «Дніпряночкою». Протягом останніх двох місяців азотівці передали її активістам 135 кг сала, яке було перекручено й розфасовано в туби для відправлення бійцям у зону АТО.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку