<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

02.06.2015

«День захисту» для дітей, які його особливо потребують

У Міжнародний день захисту дітей працівники Черкаського «Азоту» традиційно потурбувалися про тих, для кого це свято має особливий зміст – дітей з малозабезпечених родин, з особливими потребами, дітей-сиріт.

Зокрема, працівники відділу головного електрика ПАТ «АЗОТ» відвідали Черкаський обласний будинок дитини «Малятко», щоб привітати дітей зі святом,  подарувати їм солодощі та м’які іграшки.– Зустріч з дітками як завжди була хвилюючою та емоційною, адже неможливо звикнути до того, що вони позбавлені найдорожчого – батьківської любові, до їхніх не по-дитячому глибоких та сумних поглядів, – поділився враженнями головний електрик підприємства Ігор Кривошеєв. – Тому хочеться знову, і знову хоч чимось радувати малечу.

У будинку дитини «Малятко» нині виховуються 70 дітей віком від 1 до 4 років. Черкаський «Азот» уже багато років надає шефську допомогу цьому закладу і його представникам тут завжди раді.

– Нашим дітям важлива будь-яка увага, адже їм доводиться спілкуватися переважно з нашими працівниками, і прихід гостей, які з ними спілкуються, дарують подарунки – це завжди справжнє свято, – зазначила головний лікар будинку дитини Світлана Михно.

Значний внесок зробили азотівці і в роботу обласного Фонду «Милосердя і здоров’я». Як розповіла його голова – Лариса Лисенко, до Дня захисту дітей більше 120 малозабезпечених черкаських родин, родин, які виховують дітей-інвалідів, отримали продуктові набори, книжки та розмальовки.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку