<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

25.05.2015

У подарунок хімікам – яскрава концертна програма

Офіційна частина урочистостей з нагоди ювілею ПАТ «АЗОТ» та Дня хіміка продовжилася святковим концертом. Мистецький подарунок для виробничників і гостей підготували не лише черкаські виконавці, але й відомі діячі культури України.

Професійні та феєричні хореографічні номери глядачам подарували шоу-балет «Каприз», «Магія», ансамблі «Лілея», «Дружба» та «Ритм». Музичне привітання підготували молоді виконавці – Сабіна Ісмаілова, ансамбль «Сім нот» та дует працівника «Азоту» Максима Батира з лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів Світланою Гордієнко. На завершення першого відділення Володимир Канівець разом з Віталієм Кононенком піснею побажали всім «Щастя і любові».

Після антракту Палац культури «Дружба народів» перетворився, напевно, на Національну оперу. Запрошені зірки вражали академічним співом і класичною програмою. Першою на головну сцену Черкащини вийшла народна артистка України Людмила Ларікова. Звертаючись до глядачів, вона зазначила, що свого часу саме «Азот» допоміг її родині з вирішенням квартирного питання. Починався ж творчий шлях «зірки» в обласній філармонії та в складі тріо бандуристок «Вербена». Сьогодні своїм сопрано вона зачаровує глядачів не тільки в Україні, а й за кордоном.Бурхливі овації залу викликали народний артист України Олександр Василенко та заслужена артистка України, лауреат конкурсу імені Монсеррат Кабальє, черкащанка за походженням Любов Доброноженко. Після 12 років творчого життя в Донецьку їй довелося залишити театр і переїхати до Києва. Щоб повернутися на сцену, співачка навіть спробувала сили на телепроекті «Голос». Їй не вдалося розвернути крісла тренерів, однак Тіна Кароль пообіцяла їй допомогти працевлаштуватися… Нині Любов Доброноженко працює в Київському національному драматичному театрі ім. Івана Франка.Завершила концертну програму заслужена артистка України Жанна Боднарук. Співачка виконала не лише українські пісні, але й всесвітньо відомі хіти «Non Je Ne Regrette Rien» («Ні, я ні про що не жалкую») Едіт Піаф та «Вічне кохання» Шарля Азнавура.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку