<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

21.04.2015

ПАТ «АЗОТ» у І кварталі 2015 року працювало злагоджено й стабільно

За перший квартал 2015 року ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), виробило мінеральних добрив у стовідсотковому обчисленні на 103,9 відсотка.

– Цього року на наше підприємство перед весняною посівною покладаються чи не найбільші навантаження з виробництва мінеральних добрив для споживачів внутрішнього ринку. Колектив успішно відпрацював перший квартал поточного року, дотримуючись взятих перед аграріями зобов’язань. Судячи з економічних показників, то в порівнянні з першим кварталом 2014 року ми на 20 відсотків наростили обсяги виробництва та реалізації продукції. Найбільшим попитом в сільгоспвиробників користуються аміачна селітра, карбамідо-аміачна суміш та карбамід, – зазначив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.За перший квартал 2015 року вироблено товарної продукції в діючих цінах на 103,4 відсотка. Зокрема аміачної селітри напрацьовано  288 934 тонни, що на 3,4 відсотка більше запланованого; карбаміду – 215 434 тонни (100,5 відсотка); КАСу – 110 189 тонн (плановий показник з цього виду добрив перекритий на 14,2 відсотка); слабкої азотної кислоти – 228 181 тонна, або на 103,2 відсотка. За відповідний період зекономлено сировинних та енергетичних ресурсів на 24 мільйона гривень.

– Працювати й надалі при максимальних навантаженнях  нам сприяє підвищений ринковий попит і ціни на продукцію. У разі зниження темпів виробництва всі зусилля колективу будуть зосереджені на запланованих на 2015 рік капітальних ремонтах основних технологічних цехів. Гадаю, що нам вдасться знайти оптимальні шляхи вирішення фінансування імпортних контрактів, від яких залежать намічені графіки проведення капремонтів. Нині для цього робиться все можливе, – зауважив Віталій Скляров.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку