<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування



Приватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

25.03.2015

На Черкаському «Азоті» визначили кращих шахістів

У спорткомплексі підприємства пройшли фінальні ігри першості «Азоту». Шахові партії розіграли 16 учасників із різних структурних підрозділів.

Усіх своїх суперників, як і торік, обіграв інженер сектора економічної безпеки служби директора з режиму та безпеки, кандидат у майстри спорту Владислав Пономаренко. «Срібним» призером турніру став старший майстер КВПіА цеху К-2 Віталій Іващенко, «бронзовим» – старший майстер зміни цеху К-2 Віталій Єдін.


Призери першості ПАТ "АЗОТ" з шахів

– У шахи я почав грати ще в першому класі. Навчався в заслуженого тренера України Володимира Калужина. За моїми плечима чимало професійних турнірів. Тричі ставав чемпіоном Харкова серед школярів. У 1984 році грав за збірну України на всесоюзній спартакіаді школярів у Ташкенті. До речі, там я жив в одній кімнаті із Василем Іванчуком – одним із найсильніших українських шахістів, який сьогодні має титул міжнародного гросмейстера, – розповідає Владислав Пономаренко.

Своєму захопленню чоловік приділяє достатньо уваги й сьогодні. Коли є вільний час, бере участь в заочних турнірах в інтернет-клубі «Шахматная планета». Також він має пристойну колекцію професійної літератури, яку регулярно поповнює. Серед останніх надбань – книга Григорія Левенфіша та Василя Смислова «Теорія турових закінчень». Знайти її в радянські часи було доволі складно. Самі шахи спортсмен не колекціонує, однак кілька наборів для різних випадків все ж таки має – дерев’яні, магнітні та кишенькові.

Час від часу Владислав Леонідович бере на себе ще й роль тренера. Майстерності гри в шахи він почав навчати 5-річного сина Андрія, якому поки що не вистачає посидючості.

– Наскільки мені відомо, зараз в багатьох цивілізованих країнах порушують питання стосовно введення до шкільної програми гри в шахи. Такі діти швидше розвиваються, порівняно зі своїми однолітками, – зазначає Владислав Пономаренко. – Це не тільки логіка й інтуїція.

Вони змалку вчаться важливій рисі характеру, яка не притаманна часом навіть дорослим, – вміти достойно програвати й робити правильні висновки.

У перспективі переможець чемпіонату «Азоту» хотів би поекспериментувати й провести сеанс одночасної гри в шахи наосліп з 5 суперниками.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку