<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

20.02.2015

У Центрі дитячої творчості відкрилася студія дизайну

Вихованці Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM займатимуться професійно не лише вокалом та хореографією. Відтепер вони можуть реалізувати свій творчий потенціал ще й на заняттях у студії дизайну «Колібрі».

Заняття проходитимуть один раз на тиждень. Розвивати художні здібності дітям допомагатиме дизайнер Марина Юсупова. Зокрема вона планує навчити їх різним технікам – декупаж, кракелюр, скрапбукінг та ін.

Юні митці готуються до нових конкурсів і виставок

– Через зображальне мистецтво діти вчаться бачити красу й добро в навколишньому світі. Правильно спрямувати їх, викликати інтерес чи навіть фанатизм завжди зможе педагог. Марина досвідчений та ідейний фахівець – справжній майстер своєї справи. До того ж, вона працюватиме у нас на волонтерських засадах, – зазначає директор ЦДТ Людмила Дивнич. – Ми й раніше малювали з дітьми, створювали різноманітні художні композиції. Однак тепер будемо робити це на більш професійному рівні.

Кращі витвори юних майстрів вже стали частиною «галереї» Центру. Окремі з них здобули титул та визнання і від поціновувачів мистецтва. Роботи Ольги Ніколаєнко, Олександри Шестопалової, Тетяни Мурзи та Галини Резніченко неодноразово виборювали призові місця на творчих конкурсах.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку