<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

27.01.2015

У Центрі дитячої творчості проведуть фестиваль настільних ігор

Колектив Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM завершує розробку концепції першого фестивалю настільних ігор «Gambit x15». Відчути азарт і перевірити свою майстерність усі бажаючі зможуть вже 28 лютого.

На фестивалі буде представлено декілька десятків різноманітних ігор: логічні, карткові, словесні, економічні, серії ігор за мотивами улюблених книг і фільмів, а також ігри для великих компаній і вечірок. Усіх учасників організатори розділять на три категорії – діти, батьки та працівники «Азоту». Куруватимуть захід досвідчені game­-майстри. Стати тренером пощастить тінейджерам Центру, а також деяким батькам. Вони допомагатимуть учасникам обирати гру, пояснюватимуть їм правила та асистуватимуть на початкових етапах.

– Стрімкі атаки, красиві комбінації, сміливі жертви… Любителям настільних ігор близька романтика поєдинку і квінтесенція гри в гамбітному стилі. Наші «конкурсанти» зможуть захоплююче провести час зі своєю сім’єю. Переможці, як і належить, отримають подарунки, – розповідає директор ЦДТ Людмила Дивнич.

Наймолодша група учасників почала активно готуватися до фестивалю. До речі, більшість з них доволі натренована. Настільні ігри вже більше трьох років є вагомою частиною програми дозвілля для вихованців. Сьогодні в «арсеналі» Центру більше 20 різноманітних ігор.

Вихованці Центру дитячої творчості грають в «Тік-Так-Бум»

– Вони не лише поліпшують настрій і дарують позитивні емоції. Це надзвичайно корисне заняття, – зазначає Людмила Федорівна. – Діти стають більш комунікабельними, сконцентрованими, впевненими в собі. У процесі гри розвивається мислення, оскільки треба прораховувати ходи, контролювати суперника, вибудовувати стратегію поведінки. Декому вдається позбутися комплексів і розкрити свій потенціал.

Організатори не обмежуватимуться внутрішнім фестивалем. У перспективі вихованці Центру зможуть стати учасниками всеукраїнських чемпіонатів із культових ігор «Каркассон» і «Колонізатори».

Колектив ЦДТ запрошує азотівців узяти участь в першому фестивалі настільних ігор «Gambit x15»! Більш детальна інформація за адресою: вул. Калініна, 40. Тел.: 73­-49­-30.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку