<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
ОпитуванняПублічне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із вітчизняних виробників мінеральних добрив, виробник капролактаму та іонообмінних смол, аміачної селітри з часткою 36% на внутрішньому ринку. Також підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні, частка якої складає 70% від обсягу національного ринку..

На ПАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

22.12.2014

На «Азоті» змагалися юні гімнастки

ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM надав свій спортзал для проведення відкритого турніру з художньої гімнастики у місті Черкаси «Казковий Миколай». 20 грудня тут змагалися 80 спортсменок віком від 3 до 12 років.

Організатором турніру став спортивний клуб «Стиль». Як розповіла тренер клубу та головний суддя турніру Наталія Яценко, такий захід проводиться вперше, але планується, що надалі він стане щорічним.

У турнірі брали участь представниці ДЮСШ 1 (тренери Наталія Іванова, Валерія Сінкевич, Олександра Нікітіна), спортивного клубу «Індіго» (тренер Наталія Іваніцька) та ДЮСШ «Олімпія» (Вікторія Хмурковська).

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM


Возврат к списку