<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

11.12.2014

Воїни АТО і їхні батьки не перестають дякувати азотівцям за допомогу

Волонтери ПАТ «АЗОТ» постійно тримають руку на пульсі болючої для всіх українців зони АТО, в якій нині несуть службу наші земляки, колеги, друзі, близькі… З’ясовуючи, що найбільше потрібно сьогодні бійцям, азотівці оперативно надають необхідну допомогу.

Так працівники служби директора з режиму та безпеки підприємства і 3-­го управління ТОВ «СКАТ­-ЦЕНТР» спів­працюють з батальйоном «Черкаси». Як розповів заступник директора з режиму та безпеки Сергій Шмиголь, нещодавно було придбано прибор нічного бачення. Його встановили на БТР. У жовтні на 15 тисяч гривень закупили для батальйону продуктів харчування, у листопаді – на 12 тисяч. Найчастіше бійці просять цигарки, рибні та м’ясні консерви, мівіну, чай, згущене молоко тощо. Купували також термобілизну та спальні мішки.

О.Миголь, С.Шмиголь та В.Шимановський передають волонтеру допомогу для
батальйону «Черкаси»

Працівники служби, які безпосередньо проводили закупки, розповіли, що продавці, дізнаючись для кого готується передача, додавали продукти і від себе. А в АТО, зустрічаючи передачу від «Азоту», два бійці батальйону зізналися, що працювали на підприємстві і дуже раді та горді за свій колектив. «Черкаси» просили передати величезну подяку від всіх бійців землякам­-азотівцям, які їм допомагають.

Надійшла до редакції і подяка від оператора бюро розмножувальної техніки «Азоту» Алли Гожко: «Вдячна всім азотівцям та ініціативній групі «Україна понад усе» за те, що забезпечили всім необхідним мого сина Віталія, який нині служить у місті Волноваха Донецької області».

Продовжують збирати гроші й теплі речі для бійців АТО і працівники цеху А­-5, які тісно співпрацюють з ініціативною групою. Як розповів волонтер цеху Віталій Половий, за увесь час тут назбирали 21,5 тис. грн. Також працівники А-­5 передавали на передову бушлати, берци, 70 светрів, які принесли з дому. 

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку