<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

11.11.2014

Ігор Корольков у Греції виборов срібну медаль світової першості

У грецькому містечку Неа Муданья, що на півострові Халкідіки, пройшов чемпіонат світу з боротьби самбо серед майстрів (ветеранів). У другий день змагань побороти свого суперника й завоювати «срібло» вдалося ветерану праці ПАТ «АЗОТ» Ігорю Королькову.

Загалом у чемпіонаті взяло участь 250 учасників із 19 країн світу: Казахстану, Греції, Болгарії, Литви, Латвії, Німеччини, Монголії, Франції, Грузії, Молдови, США та інших. Спортсменів у віці від 35 років і старше 65 років, згідно з правилами, було поділено на 7 вікових та 7 вагових груп. За результатами двох днів змагань спортсмени збірної команди України вибороли 9 медалей: дві золоті, дві срібні і п’ять бронзових.

Ігор Корольков – срібний призер чемпіонату світу

– До чемпіонату світу з боротьби самбо я почав інтенсивно готуватися за півтора­-два місяці до його проведення. Для себе я визначив, у якій ваговій категорії буду «боротися», щоб досягти певного результату. Завдяки щоденним тренуванням зупинився на вазі 67 кг. У числі моїх сильних і досвідчених суперників були казах і американець, – розповідає Ігор Олександрович. – Складний для України 2014 рік дещо обмежив мою участь у багатьох змаганнях, але вже є бажання скласти попередній план на наступний рік. Скажімо, у Франції проходитимуть європейські ігри майстрів з греко-­римської боротьби, на Кіпрі – чемпіонат світу з дзюдо, в Ізраїлі – чемпіонат світу з самбо серед майстрів. Нинішній рік завершиться Кубком України з греко-­римської боротьби, що через місяць пройде в Києві.

Так склалося, що Ігор Олександрович «добирався» до місця змагань на автівці свого товариша, який виявив бажання побувати на цьому чемпіонаті. А тому за період поїздки йому вдалося помилуватися краєвидами трьох європейських країн – Румунії, Болгарії, Греції. Коли перетинали кордон Румунії й Болгарії, випав гарний осінній сніг. Він не розтав як поверталися й назад. А ще йому вдалося скупатися в Егейському морі, температура води в якому становила +24.

Загалом, Ігор Корольков де тільки не побував. У його спортивно-­туристичному арсеналі – Швеція, Швейцарія, Данія, Фінляндія, Нідерланди, Туреччина, Греція, Боснія і Герцеговина, Об’єднані Арабські Емірати, США та інші. Він щиро завдячує хімікам Черкаського «Азоту» за допомогу в його спортивних досягненнях.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку