<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

08.10.2014

Українська мова звучала в австрійській школі

Щорічно, 26 вересня, у європейських країнах проходить свято «Європейський день мов». У цей день відбуваються мовні уроки в школах, організовуються дискусії, проводяться конкурси, ігри. Мета заходу – привернути увагу до мов, якими розмовляють в Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття, заохочувати дітей вивчати різні мови.

Цього року Європейський день мов проходив під девізом «Мови збирати – світом подорожувати». Начальнику Прес-центру ПАТ «АЗОТ» Євдокії Мацокіній поталанило стати і свідком, і учасником  цього свята в одній із  початкових шкіл  містечка  Нойфельд в Австрії. У школі навчаються 156 учнів у 1­4 класах, в  кожному з яких не більше 20 осіб.До свята тут підготувалися  ретельно. До організації і проведення уроку директор школи Беате Сіновац залучила батьків, які читали тексти різними мовами. Зокрема, діти почули як звучить шведська, англійська, італійська, французька, польська, німецька, турецька... Євдокія Мацокіна мала честь відкривати урок  європейської мови у першокласників, які з великим задоволенням розглядали кольорові картинки у книжці та сприймали на слух казку про «Сороку-­ворону».


– Було дуже приємно, коли на запитання: «Діти, яка мова щойно прозвучала?», – один із першачків підняв руку і сказав, що це українська мова. Підказкою, очевидно, послужило те, що в класі навчається син із родини Ганселів, де є українське коріння, – розповідає Євдокія Іванівна. – Можливо, заходи в межах «Європейського дня мов» привернуть увагу і наших освітян. Адже, Україна – також європейська країна…

Вперше «Європейський день мов» був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов. У ЄС нараховують 24 офіційні мови, близько 60 регіональних та мов меншин, більше 175 мов, якими розмовляють емігранти. Загалом існує близько 6000–7000 мов у світі, більшістю з яких розмовляють в Азії та Африці.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку