<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

23.09.2014

За підтримки «АЗОТ» OSTCHEM на День міста в Черкасах пройшов сільськогосподарський ярмарок

20 вересня у рамках святкування 728-ї річниці від дня заснування міста Черкас у мікрорайоні «Дніпровський» відбувся сільськогосподарський ярмарок, на якому була представлена продукція з десяти районів області. Організували захід ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM, та Громадська рада Черкас.

У «Дніпровському» районі на сьогодні проживає близько 15 тисяч осіб. Проте немає жодного базару, на якому б можна було купити чи продати свіжу городину, м’ясо, молоко. Люди не раз порушували це питання, тому, незважаючи на те, що ярмарок проводився там вперше, на ньому було достатньо і продавців, і покупців.

– Якщо така ініціатива сподобається людям, подібні ярмарки можна буде проводити щосуботи. Адже можливість придбати продукти за цінами виробника – це велика соціальна підтримка для жителів мікрорайону, особливо для людей похилого віку та малозабезпечених, – зазначив Костянтин Саленко, директор департаменту з соціальних питань ПАТ «АЗОТ».

Сільгоспвиробників на ярмарок традиційно запрошував департамент агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації.

– Зазвичай такі заходи проводяться на площі 700-річчя та на Фермерському ринку, тому ми побоювалися, що буде мало і продавців, і покупців. Проте ярмарок виявився людним, – поділилася враженнями Тетяна Шендрик, в.о. заступника директора департаменту агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації. – Привезли свою продукцію виробники з Лисянського, Драбівського, Городищенського, Черкаського, Чорнобаївського, Звенигородського, Смілянського районів. Та й покупців, я бачу, вистачає.

Кулінари комбінату громадського харчування ПАТ «АЗОТ» напекли здоби та продавали її за мінімальною ціною, а ще пригощали всіх охочих чаєм та смачними короваями.

– Дуже приємно, що в день святкування річниці заснування рідного міста мешканцям нашого мікрорайону зробили такий приємний подарунок. Я на одному місці змогла купити все необхідне: і м’ясні вироби, і молочні, і овочі, і випічку. Було б добре, якби тут можна було б скуплятися щосуботи. Впевнена, що продукція неодмінно знаходила б свого покупця, – поділилася враженнями жителька мікрорайону Ганна Бондаренко, комірник цеху господарської діяльності ПАТ «АЗОТ».


– Отримала масу задоволення від ярмарку, де не тільки накупила продуктів, а й насолодилася виступом хору ветеранів праці ПАТ «АЗОТ», концертом учасників Центру дитячої творчості, талантами учнів підшефних шкіл, скуштувала смачний коровай, – підсумувала Наталія Єрмолаєва, учасниця ярмарку.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку