<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

15.09.2014

Черкаський «Азот» OSTCHEM взяв участь у суботнику до Дня міста

Працівники ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), долучилися до масштабного суботника, який ініціювала Громадська рада Черкас. Прибрати місто напередодні його дня народження вийшло близько тисячі активістів.

Черкащани разом із працівниками підприємства прибрали 8 визначених ділянок у різних мікрорайонах міста. Необхідний інвентар, матеріали, прибиральну та вантажну техніку волонтерам надав Черкаський «Азот». Активісти не лише очистили прибудинкові території від сміття, провели санітарну обрізку дерев, розфарбували паркани, але й облаштували місця для встановлення нових дитячих і спортивних майданчиків.

 – Це прості справи, але вони по-справжньому об’єднують людей, які піклуються про своє місто, хочуть жити в комфорті і по-європейськи. Приємно, що ініціативу з особливим ентузіазмом окрім працівників «Азоту» підтримали й жителі тих мікрорайонів, де проходив суботник, – зазначила Валентина Жуковська, почесний президент ПАТ «АЗОТ».Значний обсяг робіт було виконано на «Митниці». Уздовж вул. Героїв Сталінграду, починаючи від Дитячого парку і до Річкового порту, працювали одразу дві групи. Вони прибрали від сміття спуски, набережну, очистили чагарники, викосили амброзію, пообрізали дерева. Патріотичним цього дня став і паркан біля пірсу. Активісти пофарбували його в національні кольори.


 – Долучитися до суботника мені запропонував знайомий. Одразу погодилася, оскільки це хороша нагода зробити місто, в якому живу, більш чистим, охайним і привабливим. Не варто покладатися лише на роботу комунальних служб, – говорить Наталія Камінська, лаборант хіманалізу централізованого відділу технічного контролю Черкаського «Азоту».

Мешканці гуртожитку ПАТ «АЗОТ» (вул. Толстого, 17) прибрали прибудинкову територію, а також підготували місце для дитячого майданчика, який тут незабаром встановлять.


 – У нашому будинку багато родин з дітьми. Повноцінного ігрового обладнання справді не вистачало, – розповідає Микола Лісовенко, мешканець гуртожитку №3. – Зараз чоловічий підряд самостійно копає ями під елементи майданчика. Вже навіть почали заливати фундамент.

До встановлення майданчика, тільки вже спортивного, готувалися і жителі будинку на вул. Ватутіна, 251. Урочисте відкриття перших тренажерів відбудеться на День міста, 20 вересня.

 – Також ми плануємо обладнати футбольний і волейбольний майданчики, адже раніше в Дніпровському мікрорайоні проходили дворові змагання, – зауважив Іван Сухарьков, директор з якості ПАТ «АЗОТ».

Провели цього дня суботник і працівники ПК «Дружба народів». Вони прибрали територію навколо Палацу, дещо розширили клумбу, зокрема було висаджено туї та кущі самшиту.За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку