<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

11.09.2014

У новий творчий сезон з новими піснями

Уже тринадцять років на теренах благодійного фонду ветеранів війни і праці ПАТ «АЗОТ» діє хор ветеранів, який культурно-мистецькою діяльністю підтверджує звання «народного аматорського колективу профспілок України».

У число хору ветеранів входять співочі люди, за плечима яких не один десяток років плідної праці на «Азоті» і які з колиски залюблені у пісню. Керує колективом талановита людина Володимир Іванович Лященко, який сам пише музику, робить обробки пісень.


На рахунку хористів безліч концертів, участь у пісенних фестивалях як українських, так і міжнародних рівнів, а в репертуарі – понад 70 пісень, серед яких є й такі твори, які не виконує жодний колектив Черкащини. Після «літніх канікул» знову розпочалися репетиції. Колектив розучує нові пісні, підбирає нові твори, щоб увійти в «творчий сезон» із новими композиціями та мистецькими знахідками.

Хорошою підмогою для хору останнім часом став концертмейстер Юрій Костянтинович Трапезников, який щиро вболіває за кожен виступ.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку