<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

11.08.2014

Офіційне повідомлення від прес-служби ПАТ «АЗОТ» м. Черкаси холдингу OSTCHEM

Черкаси, Україна, 11 серпня 2014 року. –  Сьогодні, в засобах масової інформації з’явилося повідомлення про забруднення дніпрової води невідомою «піноутворюючою» речовиною в районі пляжу с. Червона Слобода, а також інформація, що, начебто, до цього причетний Черкаський «Азот» OSTCHEM.

Від прес-служби «Азот» OSTCHEM м. Черкаси офіційно заявляємо, що усі ці дні підприємство працювало у штатному технологічному режимі, очищення стічних вод (підприємства та міста) виконувалося відповідно до регламенту. Всі показники викидів на підприємстві контролюються і знаходяться в нормі. Підприємство готове надати необхідну підтверджуючу документацію. До того ж, очисні споруди ПАТ «АЗОТ» м.Черкаси розташовані на  5 – 6 кілометрів нижче за течією від місця, де було зафіксоване забруднення.  

Просимо надалі засоби масової інформації звертатися за інформацією до офіційних джерел, до спеціалістів, що розуміються на процесах та екології, в державні органи, які відповідають за оцінку екологічного стану регіону для отримання об'єктивної інформації, а не до постів у фейсбуці та твіттері.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку