<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

01.08.2014

План з виробництва КАСу в липні виконаний на 100 відсотків

На Черкаському ПАТ «АЗОТ» ОSTCHЕМ продовжують напрацьовувати рідкі комплексні добрива (КАС) для внутрішнього ринку. План з його виробітку за липень виконаний на 100 відсотків. Про це повідомив начальник цеху М­7 Микола Сергійович Скалько.


Наразі більша частина КАСу відвантажується машинами

Річні потужності виробництва карбамідо­аміачної суміші (КАС), а це 200 тисяч тонн, дозволяють забезпечувати внутрішні потреби виробників сільського господарства.

– Специфіка нашого виробництва полягає в його гнучкості. Працює воно залежно від попиту на ринках збуту, – розповідає Микола Сергійович Скалько. – Коли є потреба у збільшенні виробітку продукту, потужності підприємства навантажуються на 100 відсотків. Скажімо, в липні план був незначний, але вже наступні місяці будуть характеризуватися суттєвим підйомом, оскільки справа йтиме ближче до осені, а це та пора, коли ми завжди відчуваємо пожвавлення на внутрішньому ринку мінеральних добрив і підвищений попит на поживу.

Зараз значна частина виробленого КАСу відвантажується на «самовивіз» машинами, дещо менша кількість відвантажується у цистерни для подальшого транспортування залізницею.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку