<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

08.07.2014

За ремонт побутівок власними силами цехи отримають премії

Кампанія з ремонту та реконструкції побутових приміщень у структурних підрозділах ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM триває вже декілька років поспіль. Цьогоріч деякі цехи підтримали пропозицію керівництва підприємства щодо створення ремонтних бригад та самостійного виконання робіт у невеликих побутівках, наприклад, тих же кімнатах для прийому їжі.

– Насамперед ці актуальні питання порушувалися в цехах під час обговорення нового проекту колективного договору. Ідею створення бригад уже підтримали в окремих підрозділах. Наприклад, централізований відділ технічного контролю розгорнув таку діяльність ще минулого року, – зазначає головний будівельник ПАТ «АЗОТ» Андрій Журавльов. – Відремонтовані приміщення оглядатимемо й визначатимемо кращі з них. Ці колективи отримають грошові премії у розмірі 2000 – 5000 гривень.

Контролери ЦВТК Н.М.Карпенко, О.Г.Голиш і Л.М.Зілінська у відремонтованій лабораторії

Перші свої проекти ремонтна бригада ЦВТК почала виконувати у липні-­серпні 2013 року, чому передували «кастинг» та комплектація колективу. Опанувати ще один вид діяльності було запропоновано працівникам, тимчасово не задіяним на виробництві капролактаму та іонообмінних смол.

– Настрій людини починає формуватися ще за чашкою кави вдома. На роботі ж мають бути такі умови, щоб працівник залишався у гарному гуморі протягом дня. Наше завдання зараз полягає у створенні необхідного комфорту. Для цього ми визначили відповідні напрями роботи – це проведення ремонту в кабінетах, лабораторіях та побутових кімнатах для наших працівників у різних цехах, – говорить начальник ЦВТК Юрій Гордієнко. – На сьогодні ми вже зробили ремонт у 15 приміщеннях, загалом це близько 520 квадратних метрів.

У кімнатах для прийому їжі тепер навіть чай по-іншому смакує

Комплекс усіх робіт виконує колектив із п’яти жінок: Ніни Антонівни Жидкової, Ольги Іванівни Науменко, Надії Григорівни Миронюк, Любові Вік­торівни Волкової та Людмили Леонідівни Ніколенко. Вони і підлогу бетонують, і художнім оформленням стін займаються, і встановленням підвісних стель, дверей, сантехніки. Щоправда, з останнім їм допомагає Юрій Гаврилович та слюсарі. Окрім внутрішнього оздоблення, в побутових приміщеннях урізноманітнюється ще й комплектація меблями. У деяких цехах лаборанти ЦВТК і взагалі переїжджають до нових побутівок. Так було, наприклад, у цеху К­-3 (на фото).

– Раніше ми займали сусідню невеличку кімнату без вікон. Тепер завдяки нашому начальнику «розрослися» до розмірів традиційного побутового приміщення, – розповідає хімік ЦВТК Лариса Стасів.


До кожного кабінету чи кімнати для відпочинку бригада застосовує ще й індивідуальний дизайнерський підхід.

– Якщо руки вміють робити, а голова фантазувати, то можна отримати дуже непоганий результат. Це зараз ми вже можемо експериментувати. Спочатку ж було все не так. Мали з колегами лише елементарні знання. Юрій Гаврилович учив нас робити все на більш професійному рівні, проводив майстер-­класи. Мій чоловік працює будівельником, тому теж постійно консультує мене й критикує, – каже лаборант ЦВТК Ніна Жидкова. – До речі, часто допомагають нам і працівники, власне для яких ми і робимо ремонт. Зокрема, вони беруть участь у підготовці приміщення до основних робіт, виносять сміття.

Сьогодні ремонтна бригада ЦВТК працює в підшефній ПАТ «АЗОТ» загальноосвітній школі №21. Як розповіла Ніна Антонівна, там вони відремонтують 170 квадратних метрів стелі в холі й коридорі на другому поверсі. Серед планів на майбутнє – ремонт другої половини лабораторії в цеху М-­9.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку