<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

18.04.2014

Вихованці дитячого Центру отримали подарунки

Цікава розважальна програма, солодкий стіл та подарунки до свята чекали на маленьких вихованців Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» напередодні Великодня 17 квітня.

А наступного дня діти поїхали привітати тих, хто не зміг прийти – дітей з особливими потребами. 

Як розповіла директор Центру дитячої творчості «Азоту» Людмила Дивнич, на свято зібралося близько 40 дітей, які були одночасно і глядачами, й учасниками дійства. Завдяки екскурсу в історію і тематичним іграм вони багато дізналися про історію виникнення одного з найбільших релігійних свят, його значення для віруючих людей.


Юні артисти співали, танцювали, декламували вірші, а нещодавно створений у Центрі ляльковий театр представив дуже цікаву виставу на великодню тематику. Всі дітки отримали по пасочці, спеченій кулінарами ПАТ «АЗОТ», набори цукерок та сувеніри. Такі ж подарунки отримали і 22 дитини з особливими потребами, яких вихованці Центру привітали вдома.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку