<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

07.04.2014

Черкаський «Азот» зібрав для української армії півмільйона гривень

Працівники ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM, зібрали півмільйона гривень для поліпшення обороноздатності країни.

Збір коштів на підприємстві проходив у рамках всеукраїнської акції. До благодійної місії долучилися колективи всіх структурних підрозділів товариства.

«Загострення зовнішньополітичної ситуації в країні вимагає повної готовності Збройних Сил. Зусилля українських військових спрямовані на збереження територіальної цілісності країни та захист її суверенітету. Зараз українська армія потребує не лише моральної, але й матеріальної підтримки», – прокоментував Голова Правління Віталій Скляров.

Кожен працівник Черкаського «Азоту» мав можливість зробити добровільний внесок, розмір якого визначав самостійно. Протягом тижня товариству вдалося зібрати майже 528 тис. гривень. Сьогодні всі кошти було перераховано на рахунок Міністерства оборони України, відкритий у Державній казначейській службі.

«Завдання нашого підприємства – стабільно працювати, забезпечувати колектив заробітною платою, сплачувати податки, наповнювати державний бюджет, сприяти розвитку української економіки. Лише спільними зусиллями зможемо зберегти майбутнє наших родин, нашої Батьківщини», – наголосив Віталій Скляров.

Хоча централізований збір коштів і завершився, за бажання виробничники зможуть повторно переказати частину заробітку.

Раніше Голова Ради Групи компаній Group DF Дмитро Фірташ закликав український бізнес підтримати владу.

«Я переконаний у тому, що бізнес повинен підставити державі плече. Group DF – саме та компанія, яка постійно інвестувала і готова надалі інвестувати в розвиток країни. Сьогодні в Group DF працює понад сто тисяч осіб. Ми присутні в усіх регіонах – і на Сході, і на Заході, і в Криму. Група докладе максимум зусиль для стабілізації ситуації в країні. На мою думку, ми правильно чинимо, вкладаючи гроші в нашу державу. Україна – це та країна, де ми живемо! Україна – це та країна, заради економічного добробуту якої ми повинні об’єднатися», – заявив Дмитро Фірташ.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку