<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

11.03.2014

Ігор Корольков завоював «золото» Кубку України

Спортивний сезон 2014 року розпочався в Харкові змаганнями зі спортивної боротьби на Кубок України. 

В лютому в Харкові пройшов Кубок України з вільної боротьби серед ветеранів. Золоту медаль для збірної команди Черкащини завоював ветеран праці ПАТ «АЗОТ», майстер спорту СРСР з вільної боротьби Ігор Корольков.Найближчим часом в рамках Чемпіонату України пройдуть змагання з дзюдо, самбо та греко-­римської боротьби серед ветеранів, до яких зараз Ігор Олександрович активно готується. І ми бажаємо йому нових спортивних перемог.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку