<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

08.01.2014

ПАТ «АЗОТ» надав зал для проведення дитячих змагань

4-­5 січня ФК «Явір» провів VII турнір з футзалу серед дітей 7 – 8 та 9 – 10 років, приурочений святу Різдва Христового. Цього року в його проведенні посприяв ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM, надавши в розпорядження дітей оновлений спортзал товариства.

У турнірі взяли участь 16 команд переважно з Черкас та Черкаської області.


– Приїхали не лише діти, а й їхні тренери та батьки, тому ми дуже вдячні «Азоту» за такий просторий зал, в якому всі змогли розміститися, – зазначив директор футбольної школи майстрів ФК «Явір» Григорій Асцатуров. – А ще дітей забезпечили безкоштовним чаєм та смачною випічкою за символічною ціною.

Відмінну гру продемонструвала команда дівчаток ЖФК «Ятрань» (м.Умань), яка є багаторазовим чемпіоном України. Їхня майстерність порадувала і здивувала глядачів, адже футбол – традиційно чоловічий вид спорту. Врешті ця команда й виборола І місце у віковій категорії 2005­-2006 р.н., а у категорії 2003­-2004 р.н. – гравці «Дніпро­-80-­3» (м.Черкаси).

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку