<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

03.01.2014

Віктора Олійниченка привітали з присвоєнням високого звання

Новий 2014 рік ознаменувався для колективу ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM приємною та урочистою подією – заступник Голови Правління, Технічний директор Віктор Олійниченко отримав звання «Заслужений працівник промисловості України».

Працівникам підприємства про це повідомив Голова Правління  ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров під час новорічного концерту в ПК «Дружба народів». Віктора Михайловича люблять та поважають у колективі як досвідченого, мудрого, авторитетного та принципового керівника, сильну особистість і просто хорошу людину. Тож, із присвоєнням йому дійсно заслуженого звання азотівці вітали свого керівника тривалими аплодисментами.


Таке почесне звання Віктору Михайловичу було присвоєно за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Відповідний наказ про надання державної нагороди підписав Президент України.

– На «Азоті» я працюю з 1980 року. Спочатку був наймолодшим, пізніше – найбільш професійно зрілим, а потім якось і непомітно став найбільш досвідченим, – сказав Віктор Олійниченко, звертаючись до колективу підприємства зі сцени ПК «Дружба народів». – Я надзвичайно вдячний всім тим, у кого переймав досвід, з ким працював. Бажаю успіхів молодим і сильним колегам, які оточують мене зараз.

Хімічній галузі Віктор Михайлович присвятив понад 30 років. Після закінчення Одеського політехнічного інституту працював у організації з пуску і налагоджування теплоенергетичних систем, на Горлівському «Стиролі». У 1980 році розпочалася його трудова біографія на Черкаському «Азоті». Спочатку працював інженером-технологом (А-4), потім начальником дільниці (А-5), начальником  цехів А-5 та А-3. У 2002 році Віктора Михайловича Олійниченка призначили заступником технічного директора з виробництва, а у 2011 році – заступником Голови Правління, Технічним директором.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку