<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

16.12.2013

Оновлений спортзал ПАТ «АЗОТ» прийняв перші змагання

Сучасний, капітально відремонтований великий зал спорткомплексу «Азоту» вже готовий приймати спортсменів. Перший матч, який пройшов в оновленій залі, був між командою правління товариства та директорів і головних спеціалістів.

Футболісти грали з особливим азартом. З рахунком 11:9 перемогла команда правління.

– Ми вже займаємось міні­-футболом 1,5 роки, – розповів Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров. – Це була ініціатива директора з матеріально­-технічного забезпечення Максима Валерійовича Горобця. Спочатку охочих було мало, але поступово ми так втягнулися, що тепер нам вже не вистачає тих відчуттів, які дає ця захоплююча гра.


Як розповів головний будівельник ПАТ «АЗОТ» Анд­рій Журавльов, який також брав участь у грі, під час капітального ремонту в залі була встановлена система кондиціонування, нові сидіння корпоративних кольорів, нове табло. Замінене освітлення, відремонтовано трибуни та кімнату тренера, в якій тепер встановлено нову радіоапаратуру.

Нині тривають роботи на другому поверсі спорткомплексу. В наступному році ремонт продовжуватиметься.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку