<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

17.12.2013

Координаційна Рада з питань соціальної політики підприємств OSTCНEM підбила підсумки роботи

У Черкасах відбулося підсумкове засідання Координаційної Ради з питань соціальної політики підприємств OSTCНEM. На засіданні підбили підсумки роботи за рік, що минув з часу створення Ради, а також обговорили перспективи співпраці всіх підприємств OSTCНEM на наступний 2014 рік.Координаційна Рада з питань соціальної політики створена рік тому з метою формування корпоративної соціальної політики та культури на підприємствах азотної групи OSTCНEM.

За цей час Координаційною Радою зроблено чимало – з великим успіхом пройшов перший корпоративний вокальний конкурс «OSTCНEM співає» на Сєвєродонецькому «Азоті»; спартакіада чотирьох підприємств OSTCНEM на «Рівнеазоті»; дитячий фестиваль талантів «OSTCНEM запалює зірки» в Черкасах, де взяли участь більше 270 юних артистів; конкурс-­фестиваль «OSTCНEM танцює» за участі 11 творчих колективів в оновленому КСКЦ «СТИРОЛ» OSTCНEM.

Традиційно в засіданнях Координаційної Ради взяли участь директори департаментів підприємств із соціальних питань та департаментів з управління персоналом, керівники профкомів та палаців культури. Відкрив засідання Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров. Він подякував учасникам Ради за плідну роботу, завдяки якій колективи підприємств зблизились, отримали змогу перей­мати досвід в соціальній, культурній сферах та спорті.


«Черкаський «Азот» першим серед всіх підприємств OSTCНEM реконструював ПК «Дружба народів», за ним естафету підхопила Горлівка, оновивши свій КСКЦ, нині буде вестися робота по Сєвєродонецькому і Рівненському палацах культури, яку попередньо планують завершити до Дня хіміка, – зазначив Віталій Скляров. – Це робиться за ініціативи нашого головного акціонера, Голови Ради групи компаній Group DF Дмитра Фірташа в рамках реалізації прог­рами «Збережи своє місто».

Схвалили на Координаційній Раді й пропозицію директора ПК «Дружба народів» Галини Бурлаки проводити одночасно спільні культурно-­мистецькі заходи для всіх міст, в яких працюють підприємства холдингу OSTCНEM. Так, навесні 2014 року таким заходом для міст Черкаси, Горлівка, Рівне та Сєвєродонецьк буде фестиваль «Шлях до Тараса».


Як зазначив Голова Координаційної Ради з питань соціальної політики Олександр Бєлоусов, з Нового року самодіяльні співаки підприємств розпочнуть активну підготовку до вокального шоу, яке стане першим у цілій низці запланованих спільних для підприємств холдингу на 2014 рік заходів. Вокал-­шоу відбудеться 14 лютого в Сєвєродонецьку.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM


Возврат к списку