<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

15.11.2013

Дитячій поліклініці подарували сучасні ультразвукові інгалятори

Три нових інгалятори вручила Черкаській дитячій поліклініці №2 почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська 14 листопада. Вони будуть встановлені в інгаляторному кабінеті, який ще донедавна планували закрити.Це питання порушили батьки маленьких дітей, які прийшли на громадські слухання мікрорайону Калиновий.

– Ми спробували дізнатися сутність проблеми, запросивши відповідних чиновників мерії. І яким же було наше здивування, коли ми дізналися, що 14 тисяч дітей цієї частини міста були позбавлені інгаляцій, які зараз так пот­рібні, через… 10 тисяч гривень, – розповіла Валентина Борисівна. – Буквально через тиждень приймається рішення про виділення 11 мільйонів на чергову партію світлофорів. Мене обурили такі пріоритети в роботі міських депутатів. Ми пообіцяли вирішити цю проблему, закупивши новітні інгалятори марки «Вулкан». Дуже показово, що після цього, було проведене ціле виїзне засідання депутатів міської ради тут, у поліклініці, на якому було вирішено виділити аж 85 тисяч гривень на ремонт фасаду поліклініки. Сподіваюся, що хоч якась частина з цих грошей дійде до поліклініки, і можливо навіть влада зможе знайти кошти на ремонт самого інгаляторного кабінету.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку