<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

30.10.2013

Азотівці стали призерами Спартакіади Федерації профспілок області

ХХ обласна Спартакіада Федерації профспілок Черкаської області серед галузевих профспілкових об’єднань відбулася в спортивному комплексі СДЮСШОР (легкоатлетичний манеж). До плеяди переможців увійшли і спортсмени ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

Профспілкову організацію працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості, як команда­-переможець у попередніх етапах, представляла збірна нашого товариства.

Азотівські легкоатлети вибороли декілька місць на фінальних змаганнях. Так, інженер­ програміст центральної лабораторії Марина Сухенко посіла IV місце у бігові на 500 м. П’ятий результат на дистанції 800 м показав озеленювач цеху господарської діяльності Костянтин Лесь (вік за 35 років). Чемпіонкою Спартакіади на дистанції 300 м стала старший майстер зміни цеху К­-2 Ірина Ілмедова (вік за 35 років). У змаганнях з настільного тенісу електромонтер телемеханіки й електронної автоматики цеху електропостачання Анатолій Ховрах виборов бронзу.

Чемпіонка Спартакіади на дистанції 300 м Ірина Ілмедова (третя справа)

Начальник дослідної лабораторії ЦЛ Юлія Галушкевич стала четвертою серед тенісисток. Пощастило азотівцям і в силових видах спорту. Апаратник підготовки сировини цеху К­-6 Віталій Дякун посів ІІ місце з армреслінгу в категорії до 90 кг. ІІІ місце з гирьового спорту в категорії більше 90 кг здобув інженер служби безпеки Сергій Юхно.

Голова обласної організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості Володимир Шепель виборов звання чемпіона з дартсу у змаганнях особистої першості серед голів обласних галузевих профспілкових об’єднань.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM 

Возврат к списку