<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

29.10.2013

Юні футболісти Черкас змагаються за Кубок «АЗОТУ»

Футбольні команди з 22 шкіл міста Черкас беруть участь у Зимовому Кубку «Азоту» – змаганнях для школярів, організованих Черкаським ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної групи Group DF).

Відкриття Кубка відбулося 28 вересня, зараз ідуть ігри 1/8 фіналу.

Учасники змагань діляться на три вікових категорії: 2001 – 2002 р.р., 2003 – 2004 р.р. і 2005 – 2006 р.р. Змагання будуть проходити в залах підшефних ПАТ «АЗОТ» шкіл. Першою їх прийняла школа №12.Хлопці дуже добре підготувалися і серйозно підходять до справи  – на футбольному полі розгортаються справжні спортивні баталії. Не відстають від спортсменів в азарті й уболівальники – їхні батьки, друзі й однокласники.

«Думаю, саме в таких турнірах і загартовується характер майбутніх професійних спортсменів, росте гідна зміна тим, хто захищає честь нашої країни на міжнародному рівні, – відзначив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров. – Тому наше підприємство уже вдруге цього року проводить ігри на Кубок «Азоту» і можливо, що в майбутньому вони стануть гарною спортивною традицією нашого міста».

Переможців Кубка чекають багато приємних сюрпризів. Зокрема, вони одержать квитки на ігри футбольного клубу «Динамо» Київ на весь рік, побачать, як тренується легендарна команда. А ще учасники Кубка зможуть особисто поспілкуватися з відомим футболістом Сергієм Ребровим. Його запросили в Черкаси на закриття змагань, яке відбудеться 14 грудня 2013 року.

Кубок «Азоту» OSTCHEM проводиться в Черкасах вдруге. Навесні нинішнього року він був приурочений до Дня міста. Переможцями у віковій категорії 2001-2002 р.р. тоді стала команда школи № 22, у категоріях 2003 – 2004 р.р. і 2005 – 2006 р.р. – школа № 9. Усього в  Літньому Кубку «Азоту» взяли участь близько 300 дітей.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку