<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування



Приватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

12.10.2013

Вдячні за пам’ять про ветеранів праці

12 жовтня клуб «Біла акація» Благодійного фонду ПАТ «АЗОТ» організував зустріч сімейних пар – ветеранів підприємства, які прожили разом 50 і більше років.



Це була незабутня зустріч, що проходила в теплій, дружній обстановці, оскільки багато хто знає один одного не менше півстоліття.
Сім’ї Воробйових, Туляєвих, Гельфандів, Вахрушевих, Плис, Дьоміних, Бехтер, Чернецових, Скоромних поділилися дорогими для серця спогадами про доленосні зустрічі, а також про перші знайомства з тещами та свекрухами.

Для «молодят» був розрізаний рум’яний весільний коровай. Разом із солістами хору ветеранів під акомпанемент Юрія Петровича Воробйова, учасники святкового заходу, а їх було не багато, не мало 56 осіб, співали пісні своєї молодості.

Дякуючи добре продуманому сценарію, три години пролетіли непомітно. На згадку про цю зустріч сімейним парам вручили цінні подарунки – ікони. На завершення «весільних» урочистостей від вражень пережитих емоцій всі розходилися по домівках помолоділими, ніби скинули з плечей не одне десятиліття.

Прещиро вдячні керівникам клубу «Біла акація» Раїсі Миколаївні Братко та Євгенії Іванівні Досужій, активістам клубу, зокрема Ніні Тимофіївні Агаповій, Миколі Григоровичу Прокопенку, старшим груп за організацію цієї зустрічі. Як добре, що про нас, ветеранів праці підприємства, не забувають.

Зичимо всім добробуту, родинного щастя, молодості душі і здоров’я на довгі роки. І нехай завтрашній день для вас, ваших дітей, онуків та правнуків буде кращим за вчорашній.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку