<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

14.10.2013

Легкоатлетичний пробіг до дуба Максима Залізняка

За давньою доброю традицією КЛБ «Ритм» на честь Дня українського козацтва щороку здійснює легкоатлетичний пробіг «Золота осінь» історичними місцями Холодного Яру, що загалом підсумовує заходи весняно-літнього сезону. Ці місця пов’язані з іменами гетьмана Богдана Хмельницького та ватажка повстанського руху Максима Залізняка.Цьогорічний пробіг проходив 14 жовтня. На площі Б.Хмельницького в Черкасах відбувся символічний старт учасників, під час якого керівника КЛБ «Ритм» Юрія Петровича Воробйова щиро привітали з величним життєвим ювілеєм, який припав саме на цей день. Зокрема, директор обласного центру «Спорт для всіх» В.І.Кузьменко вручив ювілярові посвідчення ветерана спорту та пам’ятний подарунок (на фото), а колектив КЛБ «Ритм» – спортивну медаль. Представники міського департаменту спорту, сім’ї і молоді побажали Юрію Петровичу міцного здоров’я та родинного щастя.
В.І.Кузьменко вручив ювілярові посвідчення ветерана спорту та пам’ятний подарунок

По приїзді в Суботів Чигиринського району також відбулася тепла зустріч з місцевими жителями та керівництвом села. Бігунів вітали з хлібом-сіллю. Пізніше для них провели екскурсію в музеї Богдана Хмельницького. Стартував пробіг у центрі села на дистанції 6 і 17 км. Через брак часу дистанцію на 33 км вирішили відмінити, проте багато хто з бігунів, в тому числі, і ювіляр був готовий її подолати. Фінішував пробіг у селі Медведівка, звідки всі учасники заходу (бігуни та група підтримки) поїхали до православної пам’ятки історії – Мотронинського монастиря, а потім в село Буду до тисячолітнього дуба Максима Залізняка, де відбулася церемонія нагородження бігунів грамотами. Колективу КЛБ «Ритм» вручили Кубок спорткомплексу ПАТ «АЗОТ» за активну пропаганду здорового способу життя.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку