<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

18.09.2013

Хор ветеранів побував на святкуванні Дня міста Керчі

За давньою традицією в другу суботу вересня керчани святкують день рідного міста. І вкотре портове місто приготувало жителям та гостям чудову концертну програму за участю багатьох творчих колективів. Основні дійства проходили на площі Леніна поблизу чудової архітектурної споруди – театру імені Олександра Пушкіна.

На цих урочистостях на запрошення міської влади побував і колектив хору ветеранів праці ПАТ «АЗОТ», які подарували місту незабутні пісенні композиції, що складалися з віночка українських та російських творів. А розпочали свій виступ хористи з пісні «Черкаська підкова», вручивши керчанам коровай з Черкащини та вишитий учасницею хору Галиною Тхоренко рушник.


– Нашу концертну програму жителі Керчі сприймали дуже тепло, радісно, емоційно, додаючи і нам душевного запалу, – розповідає староста хору Лариса Бондаренко. – Разом із нами підспівували, підтанцьовували… І ми раді, що наш творчий візит їм запам’ятається надовго.

Переказуючи слова учасників хору, поїздка їм вдалася. З календарної осені Черкас вони потрапили в кримське літо, побачили море, помилувалися краєвидами. За пережиті емоції та враження вони щиро вдячні керівництву ПАТ «АЗОТ», зокрема заступнику Голови Правління, Технічному директору В.М.Олійниченку, адміністрації автотранспортного цеху і особисто водіям В.П.Метику та В.В.Космині. А ще безмежно дякують Тетяні Панченко, яка зробила все для того, щоб азотівські артисти побували на Дні міста Керчі, якому випов­нилося 2613 років.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку