<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

16.09.2013

Медико-санітарна частина «Азоту» отримала новеньку «швидку»

Сучасну машину «швидкої допомоги» отримала медико-санітарна частина Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. 13 вересня її урочисто вручили медикам Голова Правління товариства Віталій Скляров та почесний президент Валентина Жуковська.Як зазначив Віталій Леонідович під час вручення, автомобіль «швидкої» придбано за гроші виручені від здачі підприємством металолому. Відтепер 40% цих коштів ітиме на соціальні витрати. Це буде вагомим плюсом до і без того значних соціальних програм підприємства.

У розпорядженні медиків «Азоту» дві «швидкі». Одна з них вже і морально застаріла, і фізично зносилась, тож потребувала заміни. Новий автомобіль краще оснащений та більш комфортабельний. До кінця року медико-санітарна частина підприємства отримає також обладнання для стоматологічного кабінету та лабораторії. Продовжуються тут і ремонти. Так цього року капітально відремонтовано гінекологічний і хірургічний кабінети та лабораторію.

Возврат к списку