<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

16.08.2013

На свята – ще два майданчики від хіміків

На День Незалежності та День знань у Черкасах будуть встановлені ще два дитячих майданчики виробництва ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. Їх встановлять по вулиці Ватутіна біля будинків 168 та 235.Про це повідомив директор департаменту з соціальних питань Костянтин Саленко. Нині за роботу з виготовлення ігрового обладнання відповідає спеціально створена в цеху господарської діяльності (ЦГД) дільниця, в якій працюють 10 осіб.

– Наші працівники замовляють матеріали та передають все необхідне в цехи, в яких проходить безпосередня робота над виготовленням конструкцій, – розповідає начальник ЦГД Михайло Климчук. – Так, УКР виконує зварювальні роботи, РБЦ виготовляє дерев’яні деталі, РМЦ – вузли з підшипниками, ЦЗП – фарбує. Наша дільниця збирає готову продукцію для перевірки ЦВТК, пакує, доставляє обладнання в місто, а також відповідає за благоустрій самої території майданчика.


Возврат к списку