<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

18.07.2013

Пансіонат «Полімер» – для сімейного відпочинку

Прийнятні ціни, гарне обслуговування, закритий пляж, віддалений від міського, – це переваги пансіонату «Полімер» (смт. Миколаївка), в якому вже кілька років поспіль відпочивають працівники ПАТ «АЗОТ».Цього року профспілка підприємства також уклала угоду з «Полімером» та планує протягом літа оздоровити за кошти профбюджету близько 700 азотівців та членів їхніх сімей.

Пансіонат «Полімер» побудований у 1979 році прямо на березі моря. Має територію площею 3,45 га, на якій розташований ландшафтний парк з клумбами, декоративними кущами, деревами та посадками кримської сосни, завдяки чому цілюще морське повітря насичується ще й хвоєю.Розташовані на території «Полімеру» та сусідніх пансіонатів парки утворюють парковий комплекс – один із найкращих на південно-західному березі Кримського півострова. Свого часу ці парки проектували спеціалісти відомого в усьому світі Нікітського ботанічного саду (м.Ялта).

Відпочиваючим в пансіонаті надається можливість поїхати на екскурсії в Севастополь, Ялту та Бахчисарай. Одночасно тут можуть відпочивати 300 осіб.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ»

Возврат к списку