<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

15.07.2013

На площі «Дружби народів» до послуг відпочиваючих відкрилося кафе

ПАТ «АЗОТ» не тільки зробив гарний подарунок черкасцям, реконструювавши Палац культури «Дружба народів» і навколо нього велику площу із дитячим майданчиком, лавочками, зеленими насадженнями і фонтаном, а й ініціював відкриття літнього кафе на площі, де всі відпочиваючі, які полюбляють тут бувати, обравши для себе найкрасивіше і найулюбленіше місце сімейного відпочинку, можуть відтепер посмакувати морозивом та прохолодними напоями.

Дозвіл на розміщення цього невеличкого приватного закладу підприємство надало, виходячи з програмних ініціатив голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа про підтримку малого й середнього бізнесу та стимулювання його розвитку..

Для працівників підприємства при наявності перепустки – у кафе знижка 15 відсотків від вартості замовлення.


За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ»

Возврат к списку