<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

01.07.2013

Восени «Азот» прийматиме фестиваль художніх колективів OSTCHEM

Фестиваль художніх колективів Палаців культури підприємств азотної групи «OSTCHEM» має пройти на базі Черкаського ПАТ «АЗОТ» у кінці вересня – на початку жовтня цього року. Таке рішення було прийняте на третьому засіданні Координаційної Ради з питань розвитку культури і спорту підприємств, що входять до азотної групи OSTCHEM Group DF.

Засідання Ради проходило з 18 по 22 червня на базі «Сєвєродонецького «Азоту».Черкаське підприємство представляли директор департаменту з соціальних питань Костянтин Саленко, заступник голови профкому Андрій Лукашенко та головний лікар МСЧ Віктор Яловий.

Як розповів Костянтин Саленко, представники підприємств підбили підсумки зробленого та розглянули цілий ряд питань щодо надання медичної допомоги та оздоровлення працівників. Зокрема, обговорювалося питання оздоровлення працівників усіх підприємств в одному санаторії чи на базі відпочинку, що, крім користі для здоров’я, давало б можливість людям з різних куточків України налагодити між собою теплі дружні стосунки, спілкуватися, обмінюватися виробничим досвідом.

Координаційна Рада також визначила терміни та місце проведення наступних спільних культурних заходів підприємств холдингу. Так на базі ПАТ «Концерн «Стирол» в третій декаді жовтня пройде дитячий хореографічний фестиваль «OSTCHEM танцює», а в Черкасах – фестиваль художніх колективів ПК. Крім того, протягом 2013 року на всіх підприємствах OSTCHEM проводитимуться конкурси профмайстерності серед слюсарів КВПіА, зварювальників, лаборантів, апаратників, електромонтерів, водіїв. Кращі майстри своєї справи у 2014 році візьмуть участь у загальнокорпоративному конкурсі підприємств азотної групи.

Довідка
Основна мета діяльності Координаційної Ради з питань розвитку культури і спорту підприємств, що входять до азотної групи OSTCHEM Group DF, – допомога у реалізації соціальної політики підприємствами азотної групи, створення умов для виявлення трудового, інтелектуального і особистісного потенціалу їхніх працівників, налагодження дружніх зв’язків між колективами. Рада розробляє щорічний план культурно-спортивних заходів підприємств холдингу: оглядів, конкурсів, змагань, фестивалів тощо.


Возврат к списку