<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

26.06.2013

Відкрито третій дитячий майданчик власного виробництва

Нещодавно відкрили дитячий майданчик у подвір’ї будинків на вулиці Пастерівська, 11 та бульварі Шевченка, 320. Так званий, «югославський» будинок будувався саме для родин працівників «Азоту». І сьогодні тут живе багато азотівців та їхніх дітей. Тому, третій майданчик, виготовлений в ПАТ «АЗОТ», був розміщений саме за цією адресою.

– Хочу подякувати за активну позицію всім, хто зверталися до моєї громадської приймальні, організовували та координували процес встановлення майданчику. Насамперед Абашевій Марині, Грековій Наталії, Руденок Олені та іншим. Вони і підписи збирали, і узгоджували місце розташування та комплектацію майданчику. Ви бачите – спільно ми можемо зробити багато, – сказала під час урочистої церемонії Почесний Президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська.

На відкритті майданчику був присутній заступник технічного директора з розвитку та інвестицій ПАТ «АЗОТ» Микола Анотоневич. За його словами, наші майданчики є найбезпечнішими у місті. Вони повністю відповідають усім нормам, вимогам і зроблені за ГОСТом.

– На останній зустрічі із представниками КСНів ми звернулися до них із пропозицією погодити наступні місця для встановлення дитячих майданчиків виробництва ПАТ «АЗОТ». Сподіваємося, що таких приємних приводів для зустрічей у нас буде більше, – зазначила Валентина Борисівна.

Возврат к списку