<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

04.06.2013

Розпочав свою роботу дитячий табір «Велика гра»

Вже другий рік поспіль літнє дозвілля для маленьких черкасців організовує Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ», який очолює Почесний Президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська. Урочисте відкриття цьогорічного дитячого табору «Велика гра» відбулося в Парку 50-річчя 2 червня.


В.Жуковська передає символічний ключ від табору дітям

Відкриваючи табір, Валентина Борисівна побажала його юним учасникам цікавого дозвілля, нових знань та відкриттів, радісних емоцій, нових друзів… А символічний ключ від «Великої гри» вона передала двом малюкам, тож відтепер цей табір належить дітям.

Табір розрахований на дітей віком від 8 до 14 років. Щотижня до нього набиратимуть 100 дітей, тож за літо тут побувають близько 1200 маленьких черкасців.

– Діти діляться на групи по 10 осіб. За кожною групою закріплений виховник, – розповідає організатор «Великої гри» Ніла Наконечна. – Наш партнер – черкаський осередок організації «Пласт». Співпрацюємо також з Черкаським державним університетом імені Богдана Хмельницького – їхні студенти проходять у нас практику, працюючи виховниками.

Як розповіла пані Ніла, робота табору, як і торік, буде різноплановою та цікавою. Діти зможуть проявити себе на скеледромі та смузі перешкод, вчитимуться кататися на конях, веслувати, грати в різні рухливі ігри, проходити майстер-класи з технічної творчості. Вивчатимуть учасники табору й практичні речі як то надання першої медичної допомоги. Тема табору – історична. Діти вивчатимуть визначні постаті, які вплинули на розвиток нашої країни, дізнаватимуться про важливі історичні події, знайомитимуться з історією Черкащини.

У першій зміні табору, яка почала працювати з 3 червня, чимало дітей працівників «Азоту», а ще – кілька минулорічних учасників «Великої гри». Їм дуже сподобалося торік, тож записувалися «старожили» до табору ще за місяць до початку його роботи. А оскільки вони вже досвідчені, то навіть допомагають вихователям працювати.

Під час відкриття табору невеличку виставку робіт представив Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, який також співпрацюватиме з «Великою грою».

– Ми проводитимемо для дітей майстер-класи, вони приходитимуть до нас на заняття гуртків, виготовлятимуть моделі автомобілів, планерів, катерів, – пояснює директор центру Павло Торба. – Можливо, комусь сподобається і ці діти потім стануть нашими учнями.Возврат к списку